novinirana

مجله ی زندگی نوین ایرانا

novinirana

مجله ی زندگی نوین ایرانا

coin360

۱۱ مطلب در آذر ۱۳۹۹ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

برای مشاوره حقوقی، مشاوران نیازمند یک سری ویژگی های اساسی می باشند مانند:

مهارت های ارتباطی خوب

برای مشاوره حقوقی، مشاور باید بیان شفاهی داشته باشد، از مهارت های ارتباطی کتبی خوبی برخوردار باشد و همچنین شنونده خوبی باشد. به منظور بحث کردن قانع کننده در دادگاه قبل از هیئت منصفه و قضات، مهارت خوب سخنرانی در جمع ضروری است. مهارت های ارتباطی و گفتاری را می توان در طول تحصیل خود با شرکت در فعالیت هایی مانند بحث و گفتگو یا سخنرانی عمومی بیان کرد. این مهارت ها در رابطه با مشاوره حقوقی بسیار مهم می باشد.

مشاوره حقوقی

مشاوران حقوقی همچنین باید بتوانند واضح، متقاعد کننده و مختصر بنویسند، زیرا آنها باید انواع اسناد حقوقی را تهیه کنند.

برای اینکه یک وکیل بتواند در مشاوره حقوقی آنچه مشتری به آنها می گوید را تجزیه و تحلیل کند یا از یک شهادت پیچیده پیروی کند، باید مهارت شنیداری خوبی داشته باشد.

قضاوت

شما همچنین باید بتوانید این احکام را به طور انتقادی در نظر بگیرید، بنابراین می توانید مناطق احتمالی ضعف را در بحث خود پیش بینی کنید که باید در برابر آنها تقویت شود.

به همین ترتیب، باید بتوانید نقاط ضعف را در یک استدلال مخالفت مشاهده کنید. در مشاوره حقوقی، قاطعیت نیز بخشی از قضاوت است. فراخوان های مهم قضاوتی زیادی برای برقرار کردن و زمان کمی برای نشستن روی حصار وجود دارد

مشاوره حقوقی چست.

مهارتهای تحلیلی

هم مطالعه و هم تمرین قانون، شامل جذب مقادیر زیادی از اطلاعات و سپس مجبور کردن آنها به موضوعی قابل مدیریت و منطقی است. در بعضی مواقع، بیش از یک نتیجه گیری معقول یا بیش از یک سابقه قابل حل برای حل یک وضعیت وجود خواهد داشت.

بنابراین وکلا در مشاوره حقوقی باید مهارت ارزیابی را داشته باشد تا بتواند مناسب ترین گزینه را انتخاب کند.

مهارت تحقیق

به همین ترتیب، امکان تحقیق سریع و مثر برای درک مشتریان، نیازهای آنها و تهیه استراتژی های قانونی ضروری است.

آماده سازی استراتژی های حقوقی مستلزم جذب و درک مقدار زیادی از اطلاعات است، سپس آنها را به چیزی قابل کنترل و مفید تقسیم می کند.

مهارت لازم برای مشاوره حقوقی

مهارت افراد

قانون یک عمل انتزاعی نیست. بدون توجه به اینکه فردی به لحاظ تحصیلی چقدر خوب عمل می کند ، در پایان روز وکلا از طرف مردم با مردم کار می کنند و تصمیماتی که گرفته می شود زندگی مردم را تحت تأثیر قرار می دهد.

آنها باید دارای شخصیت ، اقناع و توانایی خواندن دیگران باشند. این به آنها امکان می دهد واکنش های اعضای هیئت منصفه و صداقت شاهدان را بسنجند.

این به آنها اجازه می دهد تا برای دستیابی به نتیجه مطلوب در مورد بهترین روش اتخاذ تصمیم بگیرند: مشتریانی که از مشاوره خود استفاده می کنند یا به مذاکره مطلوب با مخالفان می پردازند.

خلاقیت

وکلای برجسته نه تنها منطقی و تحلیلی نیستند، بلکه در حل مسئله خود خلاقیت زیادی نشان می دهند. بهترین راه حل همیشه واضح ترین نیست و برای اینکه بتوانید از رقیب خود فراتر بروید، فکر کردن در خارج از چارچوب ضروری است.

 

جمع بندی

با توجه به سخت تر شدن و پیچیده تر شدن شرایط، ممکن است شما نیاز به مشاوره حقوقی داشته باشید. یکی از شرکت هایی که این امکان را برای شما فراهم کرده، شرکت حقوقی شهرداد می باشد.

شهرداد با تقسیم بندی وکلا به حوزه های مختلف تخصصی و احراز کفایت علمی و تجربی وکلای مربوطه پل ارتباطی بین وکلای برگزیده و مردم خواهد شد تا بدین وسیله فناوری نوین را در خدمت جامعه ایرانی قرار دهد.

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

 Tether (USDT) یک ارز دییجیتال می باشد و قیمت تتر آن جوری گذاشته است که برابر با قیمت 1 دلار آمریکا باشد. ایده ایجاد ارز دیجیتال این  بود که، مردم  بتواند مانند از آن ها مثل دلارهای دیجیتال استفاده کنند.

 

سکه هایی که به منظور این هدف استفاده می شوند را، سکه های ثابت یا stable coins می نامند. تتر محبوب ترین سکه پایدار است و حتی به عنوان جایگزین دلار در بسیاری از صرافی های محبوب مورد معامله قرار می گیرد.

تتر چیست

 

 تتر پول نقد را به ارز دیجیتال تبدیل می کند تا ارزش سکه را به قیمت ارزهای ملی مانند دلار آمریکا، یورو و ین متصل کند. کاربرد اصلی تتر این است که به فضای ارز دیجیتال ناپایدار، ثبات می بخشد و به صرافی هایی که نمی توانند با دلار و بانک ها معامله کنند راه حل ارائه می دهند (به عنوان مثال در Bitfinex که بعضا بحث برانگیز است اما پیشرو است).

تتر به طور خاص برای ایجاد پل لازم بین ارزهای فیات (fiat) و ارزهای رمزپایه، ثبات قیمت، شفافیت و حداقل هزینه های معاملات به کاربران طراحی شده است. این دلار به دلار آمریکا متصل است و از نظر ارزش نسبت 1 به 1 را با دلار آمریکا حفظ می کند. با این حال، هیچ تضمینی از طرف تتر برای هرگونه حق بازخرید یا مبادله تتر با پول واقعی ارائه نشده است.  یعنی تتر با دلار آمریکا قابل تعویض نیست.

قیمت تتر

ارز تتر را می توان در صرافی های معروف برای معمامله ارزهای دیجیتال که شاملBinanace ، CoinSpot ، BitFinex و Kraken هستند، معامله کرد.

Tether در ژوئیه 2014 به عنوان RealCoin راه اندازی شد و در ماه نوامبر توسط Tether Ltd، شرکتی که مسئول نگهداری مقادیر ذخیره شده فیات است، به تتر تغییر نام داد و تجارت خود را در فوریه 2015 آغاز کرد.

مهمترین ویژگی های تتر

ویژگی های تتر

USDT و سایر ارزهای تتر برای تسهیل انتقال ارزهای ملی ایجاد شده اند، گزینه پایداری در اختیار کاربران و جایگزینی برای حسابرسی سهام و اوراق بهادار ارائه می دهند که در حال حاضر غیرقابل اعتماد هستند. USDT با معرفی یک فرآیند اثبات ذخیره، گزینه ای برای روش های اثبات توانایی پرداخت را ارائه می دهد. 

در سیستم Tether Proof of Resources، با استفاده از ابزارهای موجود در Omnichest.info، میزان USDT در گردش می تواند به راحتی در بلاکچین بیت کوین بررسی شود. مقدار کل، مربوط به ذخایر USDT حفظ شده، با انتشار مانده بانکی تأیید می شود.

تتر یک ارز قانونی یا ابزار مالی نیست. مالکیت این رمزپایه مبنای هیچگونه حقوق قراردادی، ادعاهای حقوقی یا ضمانت خسارت نیست. تتر یک بانک نیست. Token USDT جریمه قانونی نیست و تحت پوشش بیمه سپرده نمی باشد، بنابراین تلاش برای دور زدن کنترل های سنتی دولتی و نظارتی بسیار مکرر است. تتر در کشورها و مکانهایی که رمزنگاری را تنظیم نمی کنند کار نمی کند. معاملات از نظر انطباق موسسه مالی بسیار نامنظم است.

جمع بندی

خرید تتر دروازه‌ای مطمئن برای ورود به دنیای ارزهای رمزنگاری شده است. تترلند، اواخر سال ۱۳۹۶ بر مبنای این ایده راه‌اندازی شد و تنها با گذشت چند هفته از آغاز فعالیت با استقبال زیادی روبرو شد. هدف مجموعه تترلند، ایجاد بستری امن برای مبادله جفت ارز “تتر/ریال” جهت تامین سرمایه لازم برای ورود به دنیای ارز رمزنگاری شده است. ما در تترلند تلاش می‌کنیم تا با امنیت کامل، سرعت بالا و ارائه بهترین نرخ مبادله، بالاترین میزان رضایت را در زمینه خرید و فروش تتر برای همراهان عزیز خود، ایجاد کنیم.

 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

 

زیبایی یک اصل بسیار مهم برای همه انسان ها میباشد. همه ما زیبایی را دوست داریم و آن را ستایش میکنیم در این میان خانم ها بیشتر از همه عاشق زیبایی هستند. زیبایی روح آن ها را تازه میکند و به آن ها انرژی و اعتماد به نفس مضاعف میدهد. رفتن به آرایشگاه و انجام انواع خدمات مربوط به زیبایی یکی از کارهایی است که همه خانم ها عاشق آن هستند. و تلاش میکنند در میان شلوغی های برنامه هایشان حتما برای رسیدن به زیبایی خود زمان بگذارند.

امام گاهی این واقعا امکان پذیر نیست، در این زمان است که آرایشگاه اینترنتی به کمک ما می آید تا حلال مشکلات باشد. بله درست شنیدید آرایشگاه اینترنتی. اما شاید با خودتان بگویید که آرایشگاه اینترنتی چیست و چگونه میتواند به شما کمک کند. با مای بانیکس همراه باشید تا راه حل جادویی را در اختیار شما قرار دهد.

زمان با ارزش ترین دارایی است

 

آرایشگاه اینترنتی

این روزها با توجه به شاغل شدن اکثر خانم ها، زمان آن ها برای رسیدن به کارهای روزمره بسیار کمتر شده است یک خانم شاغل که همچنان خانه دار و مادر هم می باشد باید در طول روز علاوه بر رفتن به محل کار خود و انجام وظایف شغلی، عصر به خانه بیاید و به کارهای روزمره خود در خانه رسیدگی کند. همچنین شلوغی و ترافیک خیابان و همه همه باعث شده تا خانم تایم کمتری برای رسیدگی به روال برنامه های خود داشته باشند.

در این میان رسیدگی به خود و زیبایی یکی از راه هایی است که میتواند در بین تمام این روزمرگی های زندگی به شما حس طراوات و شادابی بدهد، چی از این بهتر که آدم بتواند برای خود وقت بگذارد به زیبایی خود برسد. اما اکثر خانم ها از این گلایه دارند که وقت برای این کار ها بطور منظم ندارند و سخت میتوانند برای خود و رسیدگی به زیبایی خود وقت بگذارند.

آرایشگاه اینترنتی

راه حل دست ماست

امروز با گسترش علم و فناوری در حوزه اینترنت خیلی از کار ها آسان تر شده است شما میتوانید از طریق اپ های مختلف به بسیاری از کار های خود که در گذشته باید برای آن ها کلی وقت می گذاشتند برسید. کارهایی مثل پرداخت قبوض، انتقال پول، گرفتن تاکسی، خرید از مارکت های مختلف و... که خیلی زندگی را برای همه ما راحت تر کرده و در وقت ما صرفه جویی میشود.

در همین میان جای خالی یک اپ که ما بتوانیم از طریق آن خدمات آرایشی خود را انجام دهیم خالی است. و مای بانیکس این مشکل را برای همیشه حل کرده است. شما میتوانید از طریق اپلیکیشن مای بانیکس یک آرایشگاه اینترنتی همراه خود داشته باشید.

اما یک آرایشگاه اینترنتی چگونه است؟

آرایشگاه اینترنتی

دیگر لازم نیست محدود به تایم کاری آرایشگاه ها باشید. یا ساعت ها در سالن های آرایشی منتظر باشید. از حالا شما میتوانید در زمانی کوتاه از طریق یک اپلیکیشن همه خدمات آرایشی خود را در زمانی که خودتان می خواهید به منزل خود بیاورید.

مای بانیکس به شما این امکان را داده است که به سادگی بتوانید برای رسیدگی به زیبایی خود در میان شلوغی های زندگیتان وقت بگذارید. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا دست بکار شوید.

 • ali jalily
 • ۱
 • ۰

هیچ زن و شوهری هنگام جاری شدن صیغه نکاح به این فکر نمی کنند که ممکن است روزی از یکدیگر جدا شوند اما گاهی به نقطه ای می رسند که جدایی را کم هزینه تر از ادامه زندگی مشترک می بینند و تصمیم به جدایی می گیرند. با پایان یافتن زندگی مشترک، آینده زن و مرد و فرزندان شان دستخوش تغییرات مهمی خواهد شد. در این مواقع، حقوق به کمک این افراد آمده و شرایطی را برایشان فراهم می کند که بتوانند با انجام طلاق توافقی، با صرف زمان و هزینه ی کمتری این کار را انجام دهند. وکلای شهرداد نیز با تجربه و مهارت خود می توانند یاریگر طرفین در طی نمودن این پروسه باشند.

 

طلاق توافقی

 

تعریف گواهی عدم سازش

زوجینی که قصد دارند با طلاق توافقی از یکدیگر جدا شوند باید مراحلی را که در قانون مشخص شده، طی کنند. بدین منظور پیش از هر چیز باید اقدام به گرفتن گواهی عدم سازش کنند. این گواهی، سند و مدرکی است که بیانگر عدم تفاهم و توافق طرفین و تصمیم آنها مبنی بر پایان دادن به زندگی زناشویی میباشد. این گواهی را دادگاه صادر میکند و طرفین با در دست داشتن آن می توانند بقیه مراحل طلاق توافقی را طی کنند.

 

طلاق توافقی چیست

شرایط صدور گواهی عدم سازش

زن و شوهر ابتدا با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی، قصد خود مبنی بر طلاق را اعلام و  دادخواست خود را ثبت میکنند تا پس از ارجاع به دادگاه، برای آنها نوبت مشاوره تعیین شود. هم اکنون سامانه ای موسوم به سایت "تصمیم" راه اندازی شده که پیش از ارجاع دادخواست به دادگاه، طرفین باید به آن مراجعه کرده و به صورت اینترنتی نوبت بگیرند تا برایشان وقت مشاوره در نظر گرفته شود. پس از ارسال نظر مشاور به دادگاه، قاضی با ملاحظه تصمیم زوجین، گواهی مزبور را صادر میکند.

 

شرایط طلاق توافقی

مدت اعتبار گواهی عدم سازش

این گواهی، اعتبار محدودی دارد و تنها تا سه ماه پس از ابلاغ، معتبر میباشد. بدین معنی که پس از صدور توسط دادگاه، به طرفین ابلاغ میشود و از این تاریخ، به مدت سه ماه طرفین مهلت دارند که به دفتر ازدواج و طلاق جهت ثبت طلاق رجوع کنند. در صورتی که در این مدت، اقدام به این کار نکنند، اعتبار گواهی از بین میرود.

 

نحوه ی طلاق توافقی

باطل شدن گواهی عدم سازش

از بین رفتن اعتبار گواهی به این معناست که طرفین دیگر با استناد به آن نمیتوانند به دفترخانه رفته و تقاضای ثبت طلاق نمایند. بلکه اگر همچنان خواهان طلاق باشند، باید تمام مراحل مشاوره و ثبت دادخواست و دادگاه را از اول طی کنند. هم چنین از آن جایی که طرفین هنگام طلاق، در مورد نفقه و حضانت و ... توافق می کنند، با باطل شدن گواهی یادشده، کلیه این توافقات نیز بلااثر می گردد.

رفتن به دفتر ازدواج و طلاق

پس از صدور گواهی از سوی دادگاه، زن و شوهر میتوانند با در دست داشتن آن به دفاتر ازدواج و طلاقی که صیغه نکاح را جاری کرده، رفته و از سردفتر آن تقاضا کنند صیغه طلاق را جاری کند. سردفتر با عنایت به آن، اقدام به ثبت طلاق می نماید و از این تاریخ به بعد میتوان ادعا کرد که زن و شوهر رسماً از یکدیگر جدا شده اند.

 

جمع بندی

شهرداد امکانی را فراهم آورده تا علاوه بر متخصصین حقوقی، عموم افراد جامعه نیز بتوانند در هر زمان و مکان نیازهای حقوقی خود را اعم از پرسش و پاسخ حقوقی، مشاوره آنلاین و بررسی آنلاین پرونده های حقوقی، حتی قبل از مراجعه به وکیل و طرح دعوی مرتفع نمایند.

 

 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

یکی از خصوصیات دنیای امروز گسترده شدن کاربرد فضای مجازی است. تقریبا هر کالا و خدماتی را این روز ها می توان از طریق اپلیکیشن ها و پلتفرم ها دریافت کرد. گسترش کاربرد و افزایش تعداد کاربران فضای مجازی باعث ایجاد نگرانی هایی درباره امنیت کاربران در فضای مجازی می شود. ویژگی فضای مجازی این است که نمی توانید مطمئن باشید کسی که وارد یک وبسایت یا اپلیکیشن می شود اطلاعات کاربری خود را مطابق واقعیت وارد می کند. به همین خاطر احتمال کلاه برداری و یا سوءاستفاده از اطلاعات دیگران بالا می رود. بنابراین نیاز به سیستمی وجود دارد که هویت کاربران را تایید کند و هر شخص فقط بتواند یک حساب با اطلاعات واقعی خودش بسازد. به همین دلیل اهمیت احراز هویت آنلاین کاربران در فضای مجازی بسیار بالاست.

سامانه احراز هویت آنلاین

درباره سامانه احراز هویت آنلاین امتا چه می دانید؟

این سامانه نخستین بار برای شرکت های سایپا و ایران خودرو ساخته شد تا فرایند احراز هویت آنلاین برای کاربرانی که برای خرید ماشین ثبت نام کرده اند؛ اما در حال حاضر شرکت ها و کسب و کار های الکترونیکی دیگر نیز می توانند از این سامانه برای احراز هویت آنلاین استفاده کنند.

روند کار این سامانه به این صورت است که اطلاعات هویتی، مکانی، تماسی و اعتباری کاربران را از طریق پایگاه های اطلاعاتی حاکمیت به طور آنلاین می گیرد و به هر کدام از کاربران یک حساب کاربری منحصر به فرد اعطا می کند.

فواید سامانه احراز هویت امتا

این سامانه نه تنها برای صاحبان کسب و کارها مفید است بلکه برای مشتریان نیز فواید زیادی دارد. کاربران دیگر نیازی نیست برای ثبت نام در سایت های گوناگون، نام کاربری و رمزهای عبور مختلف را به ذهن بسپارند و می توانند سطح دسترسی کسب و کارها را به اطلاعات شخصی شان کنترل کنند.

صاحبان مشاغل اینترنتی نیز از سامانه احراز هویت امتا می توانند برای احراز هویت آنلاین کاربران استفاده کنند بدون اینکه با مشکلات و محدودیت ها رو به رو شوند. این سامانه هزینه های کسب و کارها را به شدت کاهش داده و با استفاده از امضای الکترونیکی و احراز هویت آنلاین توسط کارت بانکی فضای امنی را برای همه ایجاد نموده است.

سوالات رایج درباره احراز هویت امتا

کسب و کار هایی که نماد اعتماد الکترونیکی دارند چگونه به سامانه امتا متصل می شوند؟

مشاغلی که نماد اعتماد الکترونیکی دارند می توانند از طریق پنل اینماد خود به کلیدهای دسترسی این سامانه دست پیدا کنند. سپس از طریق آزمایشگاه ها تست های اولیه بدهند.

احراز هویت آنلاین

نحوه اتصال کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیکی به سامانه احراز هویت امتا

مشاغلی که نماد اعتماد الکترونیکی ندارند باید به صورت کتبی درخواست اتصال خود به سامانه امتا را به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ارسال کنند و اگر تایید شد به دنبال کسب کلیدهای دسترسی این سامانه باشند. سپس همانند مورد قبل، باید تست های اولیه شان را بدهند.

آیا تمام کسب و کارهای اینترنتی می توانند از سامانه احراز هویت امتا استفاده کنند؟

بستگی به تایید صلاحیت صنفی، سوابق کارها و اطلاعات مربوط به اعتبار مالی دارد. به طور کلی کسب و کارهای اینترنتی بسته به نوع محصول و خدماتشان، سطوح دسترسی خود به اطلاعات مشتریان را اعلام کنند و در صورت تایید می توانند از این سامانه برای احراز هویت آنلاین استفاده کنند.

نتیجه گیری

اگر شما نیز صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و به دنبال یک سامانه امن برای احراز هویت کاربران خود هستید، امتا یکی از بهترین انتخاب های شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سامانه به وبسایت رند مراجعه کنید.

 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

عمل زیبایی بینی برای بینی های گوشتی یکی از معضلاتی است که خیلی ها درگیر آن هستند. اکثر افراد فکر میکنند عمل زیبایی بینی گوشتی، بیهوده است و پس از انجام این عمل ، بینی ظاهره مناسبی پیدا نمیکند و حتی برخی به این گمان هستند که بعد از عمل بینی گوشت اضافه می‌آورد و نسبت به قبل از عمل ظاهره بدتری پیدا خواهد کرد. 

تزریق آنزیم به بینی گوشتی

روش دیگری که برخی پزشکان برای بینی گوشتی به کار می برند تزریق دو نوع آنزیم ویژه است. به خاطر وجود حجم زیاد چربی در قسمت نوک بینی این آنزیم ها می توانند آنجا موثر عمل کرده و موجب کوچک شدن ظاهر بینی و جمع تر و فشرده شدن پوست ضخیم بینی گوشتی شوند. این روش برای همه ی بینی های گوشتی امکان پذیر نبوده، برخی جراحان به علت تجربه ی زیاد و بازخورد مثبت که از جراحی بینی گوشتی گرفته اند، استفاده از این روش را توصیه نمیکنند؛ تزریق آنزیم با یک جلسه برای شما نتیجه بخش نخواهد بود و باید چند جلسه انجام شود، در ضمن امکان برگشت پذیری این روش وجود دارد ولی به خاطر عدم نیاز بی بیهوشی و تحمل نکردن عوارض بعد از جراحی بینی، طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.

معضلات جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی به معنای بینی عضلانی و محکم نیست. بلکه بینی گوشتی دارای غضروف بزرگ و ضعیف است. هدف اصلی در یک جراحی بینی گوشتی باریک و فشرده کردن نیمه پایینی بینی و زیباسازی قسمت نوک بینی و کوچک کردن و فرم دادن به پره های بینی است. مشکلات یک بینی گوشتی شامل موارد زیر است:

 • پوست ضخیم و چرب به طوری که منافذ آن پیدا باشد

 • غضروف بزرگ و ضخیم در پایین بینی

 • بافت حجیم در زیر پوست

مهمترین کار در جراحی بینی گوشتی مربوط به تقویت غضروفی و جا به جایی بافت است، یعنی چون غضروف که بینی بر روی آن مستقر شده ضعیف است، اگر تقویت نشود (با برداشتن بافت از قسمت دیگری از بینی یا حتی گوش) باعث می شود که بینی مدتی پس از عمل حالت خود را از دست داده و به مرور به شکل دیگری تبدیل شود.

عمل زیبایی بینی گوشتی

 

جراح مناسب برای جراحی بینی گوشتی

مهم ترین کار در مورد جراحی بینی گوشتی، یافتن یک جراح زبده و با تجربه است. این مرحله مهم ترین بخش تصمیم گیری در مورد جراحی بینی گوشتی است زیرا تعیین می کند که فرم بینی برگشت پذیر باشد یا اینکه به خوبی عمل شود و به حالت قبل باز نگردد. ما برای جراحی بینی گوشتی مجموعه ی دکتر تهران بیوتی را پیشنهاد می کنیم. این مجموعه از پزشکان و متخصصان باتجربه ای بهره می برد که با اطمینان می توانید بینی خود را برای جراحی به دست آنان بسپارید.

دکتر تهران بیوتی بهترین مرکز تخصصی عمل زیبایی بینی در تهران است که آماده خدمت گذاری به شما عزیزان هستند.

 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

وجود برخی از اختلافات در زندگی مشترک ممکن است به جدایی ختم شود. زمانی که زن و مرد هردو تصمیم به جدایی داشته باشند، می توانند با طلاق توافقی از یکدیگر جدا شوند. اما گاهی اوقات یکی از طرفین تصمیم به جدایی ندارد که در این مواقع، زن یا مردی که به دنبال جدایی است باید دادخواست جدایی بدهد و مراحل آن را طی کنند. 

در این مقاله قصد داریم درمورد طلاق طوافقی و شرایط دادخواست طلاق صحبت کنیم.

توافقات در طلاق توافقی

در طلاق توافقی زوجین باید بر سر مهریه زن، حق حضانت فرزندان، نفقه فرزندان، هر چند وقت یکبار فرزندان را ببینند و غیره.

طلاق توافقی

شرایط حق طلاق

حق طلاق به عهده مرد است و او حتی برخلاف میل همسرش می تواند همسر خود را طلاق دهد مگر آنکه زوجه حق طلاق داشته باشد و این شرط در عقدنامه صراحتا ذکر شده باشد. دادخواست طلاق معمولا از طرف خانم ها انجام می شود و یکی از رایج ترین پرونده های قضایی است. 

مدت طلاق توافقی

بر اساس اصلاحیه قانون طلاق توافقی، زن یا شوهر باید وارد یک پروسه مشاوره ۴۵ روزه شوند. به این صورت که یکی از زوجین یا هر دو نفر آنها در سامانه نوبت دهی طلاق باید ثبت نام کند و پس از وارد کردن مشخصات کاربری، یکی از مراکز مشاوره زوج در شهر محل سکونتشان انتخاب کنند. جلسات مشاوره حدود ۱۰ جلسه است و اگر در پایان این جلسات، باز هم زوجین بخواهند از هم جدا شوند گواهی عدم سازش توسط این مراکز صادر می شود و آنها می توانند وارد فرآیند طلاق توافقی شوند. اما به طور کلی دادگاه ها از طلاق توافقی بیشتر از دادخواست طلاق استقبال می کنند چون دیگر مشکلات آن را ندارد و به همین دلیل معمولا کار طلاق توافقی را سریع تر راه می اندازند.

دادخواست طلاق

مراحل دادخواست طلاق از طرف زن

مراحل دادخواست طلاق بسیار طولانی و پیچیده است و ممکن است زن و مرد ماه ها درگیر این پرونده باشند اما در طلاق توافقی مراحل بسیار ساده تر و سریع تر انجام می گیرد. مراحل دادخواست طلاق به صورت زیر می باشد:

 • مرحله اول: تنظیم دادخواست طلاق و تحویل به دادگاه خانواده

 • مرحله دوم: پس از صدور حکم، چنانچه هر یک از زوجین از آن ناراضی و شاکی بودند به مدت ۲۰ روز به آنها فرصت تجدید نظر داده می شود. 
 • مرحله سوم: آخرین مرحله زمانی اتفاق می افتد که باز هم زن یا شوهر از رای دادگاه تجدید نظر ناراضی هستند. در این شرایط مجددا ۲۰ روز فرصت فرجام خواهی داده خواهد شد و پرونده طلاق به دیوان عالی کشور فرستاده می شود.

مراحل طلاق توافقی

نقش وکیل در طلاق

از آنجا که دادخواست طلاق بسیار طولانی و پیچیده است، اکیدا توصیه می شود که از وکلای با تجربه بهره ببرید تا روند پرونده با سرعت بیشتری انجام بپذیرد. برای دریافت مشاوره به صورت آنلاین و یا حضوری می توانید به وبسایت حقوقی شهرداد مراجعه نمایید.
 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

برای همه ما موبایل به ابزاری ضروری تبدیل شده است. برای هر کاری در طی روز به این ابزار خود نیاز داریم. برای بیشتر کارهای روزمره خود به اینترنت نیاز هست. برای دسترسی به اینترنت دو راه بیشتر وجود ندارد. یا بایست از اینترنت وای فای استفاده کرد یا اینکه با دیتای موبایل به اینترنت وصل شد. اینترنت همراه در ایران در قالب بسته های اینترنتی فروخته می شود. بسته های اینترنتی به این صورت است که هر کدام از اپراتورها حجم معینی از اینترنت را برای مدت زمان مشخصی عرضه می کنند که به این طرح ها بسته های اینترنت گفته می شود. اما دسترسی به اینترنت به شکلی غیر از خرید بسته نیز امکان پذیر است که به آن اینترنت آزاد گفته می شود. نکته مهمی که درباره اینترنت آزاد وجود دارد این است که قیمت آن چندین برابر اینترنت بسته ای است. در ادامه توضیح می دهیم که چرا باید حتما غیر فعالسازی اینترنت آزاد را برای سیم کارت های خود انجام دهید.

غیر فعالسازی اینترنت آزاد

اول اینکه همانطور که گفتیم قیمت اینترنت آزاد بسیار بیشتر از اینترنتی است که به صورت بسته عرضه می شود. در صورتی که نیاز به اینترنت دارید باید مطابق نیاز خود بسته های مورد نظر را خریداری کنید. اما چه نیازی به غیر فعالسازی اینترنت آزاد وجود دارد؟ گاهی پیش می آید که حواسمان نیست و دیتای موبایل را روشن می گذاریم و موبایل به فعالیت خود ادامه می دهد. در صورتی که فعالیتی مانند دانلود در جریان باشد ممکن است حجم بسیاری اینترنت مصرف شود و هزینه زیادی برای شما لحاظ شود. یا ممکن است به پیام اتمام بسته توجه نکنید و به مصرف ادامه دهید و به این صورت اگر خط اعتباری داشته باشید اعتبارتان تمام می شود و اگر خط دائمی داشته باشید هزینه ی زیادی برایتان منظور می شود. با توجه به این موضوع و در صورتی که مصرف اینترنت مداوم با دیتای سیمکارت دارید، غیر فعالسازی مصرف اینترنت آزاد شیوه ی خوبی برای کاهش هزینه های سیم کارت شما است.این امکان باعث می شود در صورتی که بسته نداشته باشید نتوانید به اینترنت دسترسی داشته باشید و به همین دلیل هزینه اضافی برایتان منظور نشود. در ادامه شیوه غیر فعالسازی اینترنت آزاد را توضیح می دهیم.

هر یک از اپراتورها برای غیر فعالسازی اینترنت آزاد یک کد دستوری را قرار داده اند که با شماره گیری آن می توانید مصرف اینترنت آزاد را غیر فعال کنید. البته به یاد داشته باشید با فعال کردن این امکان دیگر نمی توانید بدون داشتن بسته به اینترنت دسترسی داشته باشید. بنابراین در نظر داشته باشید که فعال کردن این مورد باعث ایجاد مشکلی برایتان نشود.

نحوه غیر فعالسازی اینترنت آزاد

نحوه غیر فعالسازی مصرف اینترنت آزاد

برای غیر فعالسازی اینترنت آزاد در سیم کارت های همراه اول می توانید از کد دستوری زیر استفاده کنید:

*100*113#

و کد دستوری برای غیر فعالسازی مصرف اینترنت آزاد ایرانسل کد زیر است:

*555*3*2*3#

با شماره گیری این کد ها دیگر نگران افزایش هزینه اینترنت خود نیستید و البته نمی توانید در صورت نداشتن بسته فعال از اینترنت استفاده کنید.

 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

 

بسیاری از خانم ها به علت کار و مشغله های روزانه فرصت رسیدگی به کارهای نظافت منزلشان را ندارند. بعضی از خانم ها هم به دلیل بیماری هایی مانند کمردرد، پا درد، آرتروز و غیره نمی توانند کارهای سنگین مانند نظافت، شستشو را انجام دهند، در چنین شرایطی سرویس نظافت منزل ضرورت می یابد، اما مشکل بسیاری از خانم ها این است که یا اعتماد کافی به مستخدم یا شرکت خدماتی ندارند و یا اینکه نگرانند آنها درست و حسابی منزلشان را تمیز نکنند.همین دلایل مانع کمک گرفتن آنها از یک شرکت سرویس نظافت منزل می شود. در این مقاله می خواهیم درباره بهترین و مورد اعتماد ترین شرکت خدمات نظافت و آرایشی در تهران صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید.

مای بانیکس

سرویس نظافت منزل به چه صورت انجام می شود؟

اگر از هر شرکتی برای خدمات نظافت کمک بگیرید باید نوع منزل خود را مشخص کنید. منزل مسکونی، اداری، مجتمع و خانه ویلایی. نحوه نظافت هر کدام از این موارد با هم متفاوت است. مثلا منزل ویلایی حیاط دارد، پنجره هایش معمولا بزرگتر از پنجره های آپارتمان مسکونی است، ممکن است خانه دوبلکس باشد پس تمیز کردن پله ها راه هم شامل می شود، تراس و غیره. 

در آپارتمان باید تعداد دقیق طبقات و اینکه در هر طبقه چند واحد وجود دارد بسیار اهمیت دارد، خانه های آپارتمانی معمولا کوچکتر از ویلایی هستند، دارای پارکینگ و پشت بام هستند، دیوارها با همسایه مشترک است. تمام این موارد در سرویس نظافت منزل اهمیت دارد و باید ذکر شود.

 

سرویس نظافت منزل

سرویس نظافت منزل در سایت مای بانیکس

سایت مای بانیکس به عنوان بهترین سایت خدمات رسانی نظافت و آرایشی آنلاین افتخار این را دارد که بهترین و مورد اعتماد ترین افراد را برای شما بفرستد. ما به این افراد زحمت کش، بانیار می گوییم. راهنمای سرویس نظافت منزل در سایت مای بانیکس به صورت زیر است:

در مرحله اول باید از روی نقشه محل زندگی خود را مشخص کنید.

 • منزل مسکونی

بعد از مشخص کردن موقعیت منزلتان روی نقشه باید تعداد دقیق اتاق ها، متراژ خانه، تعداد سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه را معلوم کنید. ساعت، روز و تاریخ و جنسیت بانیار را مشخص کنید. در مرحله بعد باید آدرس خانه تان را وارد سیستم کنید و اگر قبلا در مای بانیکس ثبت نام و نشانی تان را عوض کرده اید می توانید در قسمت توضیحات آدرس جدیدتان را وارد کنید.

بعد از این مرحله وارد قسمت پرداخت می شوید. شما دو گزینه پرداخت نقدی و آنلاین را پیش روی خود دارید. در ابتدا سفارش سرویس نظافت منزل شما به حالت "در انتظار تایید" در می آید و اگر توسط مدیریت تایید شد، شما نتیجه "پذیرفته شد" را می بیند.

 • سرویس نظافت مجتمع

بعد از مشخص کردن نشانی در نقشه، باید تعداد طبقات، تعداد واحدها در هر طبقه، متراژ پشت بام و پارکینگ را معلوم کنید. بقیه مراحل مانند مورد قبل است. تاریخ و ساعت دقیق و جنسیت بانیار را مشخص می کنید و بعد از آن وارد قسمت پرداخت می شوید. سپس در انتظار تایید مدیریت می مانید. 

 

خدمات نظافت منزل

نتیجه گیری

سایت مای بانیکس یکی از بهترین شرکت های سرویس نظافت منزل و آٰرایشگاه آنلاین است که توانسته مشتریانش را از خودش راضی نگه دارد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت مای بانیکس مراجعه کنید.

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

کسانی که بینی گوشتی دارند همیشه با مشکلات ظاهری و جسمی زیادی رو به رو هستند. شاید بسیاری از این افراد تصمیم به جراحی بینی گوشتی بگیرند اما ممکن است به یک دلیل از تصمیم خود منصرف شوند. بسیاری از افراد معتقدند که عمل بینی گوشتی هیچ فایده ای ندارد چون دوباره بعد از مدتی به حالت سابقش برمی گردد. در این مقاله می خواهیم ببینم این گفته چقدر حقیقت دارد و اینکه برای جراحی بینی گوشتی باید چه نکاتی را رعایت کنیم، پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم بهتر است با رایج ترین خصوصیات بینی های گوشتی آشنا شویم. این بینی ها غضروف بسیار نرمی دارند به طوری که با فشردن نوک بینی، به راحتی به سمت پایین خم می شود، پوست بینی های گوشتی معمولا چرب است و پره های بینی بزرگ است، زاویه بین تیغه بینی و سوراخ های آن به شکل ذوزنقه است.

جراحی بینی گوشتی

اما حالا برویم سراغ سوال اصلی این مقاله. این مطلب که جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است کاملا بی اساس و افسانه نبوده. در گذشته بسیاری از جراحان کارنابلد بخش زیادی از غضروف بینی گوشتی را می تراشیدند و به منظور کوچک کردن نوک آن چربی زیادی را برمی داشتند، مشکل این روش این بود که به دلیل ماهیت انعطاف پذیری غضروف، بینی دوباره به حالت سابقش برمی گشت اما حالا با پیشرفت علم پزشکی، روش جراحی بینی گوشتی هم دستخوش تغییرات زیادی شده است.

در روش نوین جراحی بینی گوشتی، پزشکان غضروف بینی را به جای تراشیدن تقویت و ساختار آن را محکم می کنند. در این روش، غضروف تیغه وسط بینی توسط پزشک برداشته می شود و در نوک آن قرار می گیرد، در نتیجه غضروف محکم و تقویت می شود و دیگر به حالت قبل برنمی گردد.

نکته دیگر که باید حتما در جراحی بینی گوشتی حتما مورد توجه قرار بگیرد، مقدار چربی است که باید برداشته شود. این مقدار نباید کم و زیاد شود وگرنه باعث بروز مشکلات زیادی در سلامتی بیمار می شود.

مهم ترین نکته ای که بیمار باید به آن توجه کند انتخاب پزشک حرفه ای و با تجربه است. جراحی بینی گوشتی به هیچ وجه کار آسانی نیست و اختیاج به تبحر زیاد دارد. اگر از پزشکان مجموعه دکتربیوتی کمک بگیرید می توانید مطمئن باشید که به هیچ وجه بینی شما به حالت سابق برنمی گردد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

مراقبت های قبل از جراحی بینی گوشتی

 • استعمال دخانیات ممنوع: تا دو هفته قبل از عمل بینی نباید هیچ گونه مواد دخانیات مصرف کنید.
 • حتما پزشکتان را در جریان داروهایی که مصرف می کنید قرار دهید. از مصرف داروهایی نظیر آسپرین و ایبوپروفن اجتناب کنید.
 • سعی کنید از هر عاملی که باعث استرس و نگرانی شما میشود دوری کنید.
 • ۸ ساعت قبل از عمل آب و غذا نخورید.
 • رژیم غذایی سالم داشته باشید.

مراقبت های بعد از عمل بینی گوشتی

 • از ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از جراحی درد و ورم و کبودی وجود دارد.پس در این زمان فقط استراحت و طبق نسخه پزشکتان مسکن یا دارو ها را مصرف کنید.
 • هنگام خواب باید سربالا بخوابید
 • کمپرس سرد را برای جلوگیری از درد و ورم به اطراف بینی بمالید.
 • سعی کنید غذاهای نرم که از جویدن و فشار آوردن جلوگیری میکند میل کنید.
 • از پایین آوردن سر و انجام ورزش و حرکات سنگین اجتناب کنید.
 • از دهان سرفه یا عطسه کنید
 • از مواد غذایی که حاوی سدیم هستند  مانند کرفس یا آب آناناس مصرف کنید زیرا سدیم باعث کاهش تورم میشود.

برگشت پذیری جراحی بینی گوشتی

مجموعه دکتر تهران بیوتی

پزشکان دکتر تهران بیوتی در جراحی بینی گوشتی بهترین هستند. مطمئننا بعد از دیدن نمونه کارها خودتان به این مطلب پی خواهید برد.

 

 

 • ali jalily