novinirana

مجله ی زندگی نوین ایرانا

novinirana

مجله ی زندگی نوین ایرانا

coin360

۶ مطلب در شهریور ۱۴۰۰ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

کاشت مو
داشتن موهای پرپشت و سالم آرزوی هر شخصی است؛ اما در خیلی از افراد به علت‌های مختلفی مانند ژنتیک و بیماری‌های متفاوت، ریزش مو دیده می‌شود؛ که این امر در صورت عدم رسیدگی و درمان منجر به کم‌پشتی و حتی گاهی طاسی سر می‌شود.
کاشت مو درمانی است که برای جلوگیری از ریزش مو و پر کردن نواحی خالی از مو کاربرد دارد.

اما در عصر علم و تکنولوژی، نگرانی در زمینه کم پشتی موها و یا طاسی سر بی دلیل است! متدهای درمانی که این روزها اجرا و عملی می‌شوند، نتیجه فوق العاده‌ای در درمان ریزش مو و طاسی سر داشته‌اند. تنها کاری که باید بکنید این است که یک کلینیک کاشت مو معتبر با پزشکان متخصص پیدا کنید و روند درمان را شروع کنید.

بخش‌هایی از بدن مانند پشت سر، روی سینه و غیره، موهای بیشتر و مقاوم‌تری نسبت به دیگر نواحی بدن دارند. در اصطلاح پزشکی به این نواحی بانک مو می‌‌گویند. در فرآیند کاشت مو، پزشکان فولیکول‌های مو را از بانک مو استخراج کرده و به قسمت‌هایی که نیاز به کاشت دارند، پیوند می‌زنند.

از بین بردن موهای زائد

مسئله فقط کاشتن مو نیست! گاهی به دنبال از بین بردن موها هستیم. البته موهای زائد! از بین بردن موهای زائد یکی از معضلات همیشگی مردم، به خصوص خانم‌هاست. راه و روش‌های زیادی برای از بین بردن موهای‌ زائد وجود دارد که اکثر آن‌ها تاثیر موقت دارند و بعد از گذشت دوره‌ی کوتاهی، مجدد رشد می‌کنند. پس برای از بین بردن دائمی موهای زائد چه کار کنیم؟ لیزر موهای زائد تنها روشی است که برای جلوگیری دائمی از رشد موهای زائد معرفی شده است.

آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

به کار بردن کلمه دائمی برای لیزر موها اشتباه است. در اصل هیچ روشی به صورت دائمی از رشد موها جلوگیری نمی‌کند. حقیقت این است که نسبت به روش‌های دیگر از بین بردن مو، لیزر به طرز چشمگیری به کاهش موهای زائد، بعد از 6 الی 8 جلسه لیزر درمانی کمک می‌کند؛ اما این به این معنا نیست که رشد موها کاملا متوقف شده است.

عملکرد لیزر

در این روش از لیزر قوی یا نور پالس شدید (IPL) برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود. این منبع نور باعث  گرم شدن فولیکول های مو را در پوست شده و  در روند رشد موها اختلال ایجاد می‌کند؛ در نهایت رشد موها را  تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

لیزر موهای زائد برای کدام یک از قسمت‌های بدن انجام می‌شود؟

موهای زائد صورت ، سینه ، پاها ، بازوها ، زیر بغل و خط بیکینی و به طور کلی تمام قسمت‌های بدن امکان لیزر کردن را دارند. 

میزان تاثیر گذاری 

به طور قطعی نمی‌توان گفت که این روش چند درصد تاثیر گذار است، میزان تاثیر گذاری لیزر به عوامل مختلفی از جمله جنس پوست، رنگ‌دانه‌های مو و همچنین ضخامت مو بستگی دارد. طبق بررسی‌های انجام شده، لیزر موها زائد، روی افرادی که موهای ضخیم و تیره تری دارند، بیشتر تاثیر را می‌گذارد؛ اما جای نگرانی نیست! دستگاه‌های لیزر درمانی به قدری پیشرفته شده اند که تقریبا هر نوع پوست و مویی می‌تواند نتیجه‌ی خوبی از درمان بگیرد.

کلینیک لیزر موهای زائد

یکی  دیگر از مواردی در نتیجه‌ی لیزر درمانی تاثیر گذار است، کلینیک لیزر موهای زائد انتخابی شماست. ابتدا از معتبر بودن و مجوز داشتن کلینیک لیزر موهای زائد مطمئن شوید، سپس درباره متخصصان و اپراتورهایی که در آنجا مشغول هستند پرس و جو کنید؛ و در آخر به نوع دستگاهی که برای لیزر استفاده می‌شود توجه کنید. دستگاه‌های لیزر درمانی انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن‌ها برای یک نوع پوست و مو  مناسب هستند؛ پس با آگاهی کامل دوره‌ی درمان خود را شروع کنید.


 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

عمل بینی جزو آن دسته از عمل های زیبایی است که همیشه داوطلب دارد اما عدم اطمینان از نتیجه جراحی و شکل نهایی بینی، عده ای را منصرف و یا دچار تردید می‌کند. اخیرا روشی به نام عمل بینی با قالب کنترلی معرفی شده که توجه خیلی از این افراد و  سایر داوطلبان جراحی زیبایی بینی را به خودش جلب کرده است.

قالب کنترلی چیست؟ 

قالب یا ماکتی از جنس پلاستیک که برای هر داوطلب عمل بینی با قالب کنترلی، به صورت جداگانه و منحصر به فرد ساخته می‌شود. به طور کلی پس از بررسی مدل بینی فرد و مشورت با پزشک، مدل نهایی مورد تایید، جهت ساخت به مهندسان طراح ارجاع می‌شود.

دلایل ساخت و معرفی قالب سه بعدی بینی

اگر شما هم به فکر عمل بینی خود افتاده‌ باشید، حتما نگرانی و اضطراب از نتیجه جراحی و شکل جدید بینی را تجربه کرده‌اید. داوطلب تصویر دقیقی از مدل بینی جدیدش ندارد، پزشک نیز نمی‌تواند مدل درخواستی داوطلب را صد‌در‌صد تضمین کند یا پزشک و مراجعه کننده نظرات متفاوتی دارند. همه این‌ها باعث می‌شود شما جراحی پر اضطراب و پر‌ریسک را پشت‌سر بگذارید.

با معرفی قالب کنترلی بینی، ریسک این جراحی خیلی کمتر شده و داوطلب عمل برنامه ریزی شده و دقیق تری را تجربه می‌کند. در ادامه به جزئیات روش عمل بینی با قالب کنترلی می‌پردازیم.

مراحل عمل با قالب کنترلی

در مرحله اول به کمک یک اسکنر، چهره‌ی شما دقیق و با جزئیات تصویربرداری شده و مدل سه بعدی آن در نرم‌افزارهای مخصوص طراحی و پیاده سازی می‌شود.

مرحله دوم متقاضی عمل بینی و جراح طی یک جلسه با سنجیدن تمام جوانب و در نظر گرفتن نسبت های طلایی صورت، طبق سلیقه‌ی داوطلب، طرح نهایی بینی را مشخص می‌کنند. مرحله‌ی سوم، قالب کنترلی طبق طرح ارائه شده، توسط مهندسان طراح ساخته می‌شود. در مرحله بعدی، پزشک قالب ساخته شده را مجدد بررسی کرده و به تائید نهایی می‌رساند.

نسبت های طلایی صورت

به تناسب اجزای صورت با یک‌دیگر طبق فرمول‌های خاص ریاضی، نسبت طلایی یا عدد طلایی صورت می گویند که با حروف PHI نمایش داده می‌شود.

نحوه‌ی کارکرد قالب بینی

 جراح در طول عمل دائما بینی را با قالب کنترلی تطبیق می‌دهد و تمام اقدامات را بر اساس آنالیزهایی که در حین ساخت قالب داشته، انجام می‌دهد. جراحی زمانی به پایان می‌رسد که بینی و قالب کنترلی کاملا بر یک‌دیگر منطبق باشند.

 

چرا عمل بینی با قالب کنترلی روز به روز محبوب تر می‌شود؟

در جراحی های معمولی ممکن است پزشک دقیق متوجه خواسته ی داوطلب نشود؛ برعکس این قضیه هم پیش می آید، داوطلب کامل متوجه صحبت ها، نظرات و اهداف دکتر در طول عمل نشده و در نهایت نتیجه عمل متفاوت از خواسته‌ی بیمار خواهد بود.

امکان دارد جراح در حین عمل با اتفاقی پیش‌بینی نشده مواجه شود یا برخی از جزئیات خواسته‌ی بیمار را فراموش کند و طبق سلیقه ی خود پیش برود.

همچنین امکان دارد مدل انتخابی داوطلب متناسب با چهره‌اش نباشد. اما در عمل بینی با قالب کنترلی، آنالیزهایی که با مدل سه بعدی انجام می‌شود، از این اتفاقات جلوگیری کرده و درصد خطا را کاهش می‌دهد.

مزایا و معایب عمل بینی سه بعدی

 امکان دارد  جراح پس از باز شدن بینی موردی را مشاهده کند که مجبور شود تغییری در روند جراحی ایجاد کند؛ قبل از هرچیز پزشک باید توجه خود را روی سلامت تنفسی بیمار بگذارد.

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

هزینه این نوع از جراحی به مراتب کمتر از روش های نرمال عمل بینی است؛ با این حال هزینه جراح، بیمارستان، تصویربرداری های سه‌بعدی و... در افزایش و یا کاهش قیمت تاثیر دارند.

عمل بینی با قالب کنترلی روشی مطمئن و کم‌هزینه برای داشتن بینی متناسب با چهره‌ی شماست. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت کلینیک عمل بینی https://amal-bini.com/ مراجعه نمایید.

 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

استفاده از وسایل هوشمندی نظیر گوشی موبایل، لپ تاپ و امثال این ها، در دنیای امروزی، به یک موضوع ضروری تبدیل شده است. اما با توجه به قیمت های بسیار بالای این کالاها، بسیار از افراد به دنبال گوشی اقساطی می باشند. علاوه بر آن، دسته ای از افراد هستند که ترجیح می دهند گوشی ارزان بخرند. تا اینکه هزینه بیشتری صرف کنند و یک مدل با کیفیت تر تهیه کنند.

درجه کیفی گوشی اقساطی

به طور کلی کارخانه های تولید گوشی هوشمند، در سه دسته از نظر قیمت موبایل و کیفیت این محصولات را عرضه می کنند. این سه مورد شامل پایین رده، میان رده و پرچمدار است. اگر قصد خرید گوشی اقساطی را دارید، توصیه ما به شما این است که گوشی های پرچمدار و با کیفیت را انتخاب نموده تا تمام نیازهای شما را برطرف کند. به طبع هزینه خرید اقساطی موبایل نیز بر اساس درجه کیفی آن تعیین می شود. 

گوشی ارزان قیمت ساده

گوشی ارزان قیمت ساده

به دلیل هزینه‌ هایی که با توجه به مشکلات اقتصادی وجود دارد، بسیاری افراد خرید گوشی ارزان را به دیگر گوشی‌ها ترجیح می‌دهند. مسئله ای که به وجود می آید این است که آیا گوشی ارزان می تواند توقعات ما را برطرف کند یا خیر؟ 

برای رسیدن به جواب این سوال باید با برخی از ویژگی هایی که در زمان خرید گوشی ارزان به آن توجه نمود، آشنا شوید. برخی از ویژگی‌ها شامل این موارد است: ظاهر و طراحی، سخت افزار گوشی ارزان، مشخصات نرم افزاری، کیفیت دوربین، برند گوشی و بسیار موارد دیگر.

خرید اقساطی گوشی به صرفه است یا موبایل ارزان قیمت؟

همانطور که قبلا به آن اشاره نمودیم، بسیاری گوشی ارزان را برای خرید انتخاب می‌کنند و افراد دیگری از خرید گوشی اقساطی استفاده می کنند تا با پرداخت مبلغ به صورت بلند مدت به هدف خود برسند. برای بسیاری سوال به وجود می آید که آیا روش تهیه گوشی اقساطی  به صرفه تر است یا خیر. برای بررسی این موضوع عوامل بسیاری هستند که باید از آنها اطلاع داشت تا بتوانید انتخاب بهینه تری داشته باشید.

گوشی اقساطی

موارد مهم خرید گوشی اقساطی چیست؟

از جمله مواردی که باید به آن توجه شود، عبارت است از:

 • داشتن ضامن

 • مبلغ پیش پرداخت

 • تعداد اقساط

 • میزان سود خرید اقساطی موبایل

جمع بندی

اگر وضع معیشتی خوبی ندارید و به دنبال خرید گوشی مناسب می گردید که نمی توانید از پس خرج های آن بر بیایید پیشنهاد ما به شما خرید گوشی اقساطی است. قبل از خرید گوشی اقساطی با توجه به بودجه خود به میزان سود، تعداد اقساط و مبلغ پیش پرداخت خریداری کنید. بعد از خرید گوشی به سراغ یک رم گوشی مناسب نیز بروید تا به مشکلات حافظه برخورد نکنید.

اگر توانایی خرید گوشی مورد علاقه خود را ندارید، می توانید با مراجعه به سایت لوتوس از شرایط ویژه فروش اقساطی موبایل برخوردار شوید و گوشی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

در فروشگاه آنلاین شما می توانید تمام برندهای مورد علاقه خود را به صورت قسطی خریداری کنید. در فروش اقساطی موبایل شما می توانید با پرداخت پیش پرداختی گوشی خود را خریداری کنید و سپس طی اقساطی آن را کامل پرداخت کنید.


 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

امروزه با رونق گرفتن عمل بینی و توجه مردم به زیبایی ظاهرشان، جراحی بینی به طور گسترده ای رواج یافته و پزشکان تمام تلاششان را میکنند تا این جراحی به شکل راحت تر و با رضایت بیشتر مراجعه کنندگان صورت گیرد. عمل جراحی بینی میتواند با تغییر فرم، اندازه و شکل بینی و کوچک تر شدن آن شکل ظاهری صورت شما بسیار تاثیر بگذارد و  البته جراحی زیبایی بینی مانند سایر جراحی ها می تواند عوارض و درد داشته باشد که پزشکان روشهایی برای آن تعبیه دیدن.

عمل بینی بدون تامپون

روش عمل بینی بدون تامپون

تامپون میله ای است که بعد از جراحی داخل بینی بیمار قرار می دهند و دلیل قرار دهی آن این است که بینی پس جراحی  شکل ظاهری خود را  از دست ندهد و شکل استخوان سر جای خود ثابت بماند.همچنین برای جلوگیری از خونریزی از تامپون استفاده میکنند.به همین دلیل ، یک گاز استریل لوله شده یا تامپون آماده داخل بینی قرار میدهند. فایده زیاد تامپون جلوگیری از خونریزی و حفظ فرم بینی می باشد اما هنگام کشیدن آن، درد بسیاری دارد که تحمل آن برای هر کسی امکان پذیر نمیباشد. اینجاست که عمل بینی بدون تامپون این مشکل را حل میکند.

عمل بینی بدون تامپون

در روش عمل بینی بدون تامپون، از وسایلی غیر از تامپون استفاده میشود از جمله آن اسپلینت و ایروی می توان نام برد. ایروی وسیله لوله ای مانند از جنس سیلیکون ژله ای است که هنگام استفاده راه تنفس بینی را نمی بندد و باعث ایجاد خون لختگی در داخل بینی نمیشود . همچنین فرم بینی را محکم نگه داشته و هنگام در آوردن آن درد زیادی ایجاد نمی کند و به راحتی صورت میگیرد.عمل بینی بدون تامپون امروزه بسیار رواج یافته که البته باید طبق نظر پزشک معالج و مشاوره او صورت گیرد .

پزشکان معالج تمام تلاششان این است که رضایت بیماران خود را بدست آورند و به همین دلیل عمل بینی بدون تامپون را حتما در صورت ممکن پیشنهاد میکنند و نظر مراجعه کنندگان برایشان اهمیت دارد.

عمل بینی بدون تامپون

روزانه تعداد قابل توجهی جراحی بینی صورت می گیرد و در میان آن ها عمل بینی بدون تامپون بسیار رایج است که اهمیت این نوع عمل بینی بدون تامپون را بالا میبرد.

البته بیشتر پزشکان جراحی عمل بینی با تامپون را پیشنهاد میکنند اما در میان آن ها هستند که انتخاب را به عهده بیمار گذاشته و تلاششان  را میکنند که رضایت افراد را بدست آورند. شما با مراجعه به سایت عمل بینی می توانید اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با عمل بینی بدون تامپون بدست آورید. همچنین برای تعیین وقت قبلی برای مشاوره با متخصص مجرب که سال هاست در این زمینه تجربه دارند، می توانید به سایت زیر مراجعه کنید که این امر هیچوقت بدون اطلاع و آگاهی مراجعه کننده صورت نمی گیرد. این مجموعه تمام تلاش از این است که مراجعه کننده بهترین تجربه را داشته باشد.

 

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

تتر یا همان Tether که با نماد USDT نوشته می شود ، محبوب‌ترین استیبل کوین (stablecoin) است. تتر یک نسخه توکن شده از دلار آمریکا است، به این معنی که در نسبت یک به یک با دلار آمریکا قرار دارد. این رابطه با دلار آمریکا است که قیمت تتر را ثابت نگه می دارد.

Tether به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده (cryptocurrency) با ارزش بیش از 30 میلیارد دلار در بازار رتبه بندی شده است و اغلب پرفروش ترین آلت کوین (altcoin) است. در کنار داشتن نام استیبل کوین، Tether Limited همچنین نام شرکت خصوصی مستقر در هنگ کنگ است که سکه های Tether را منتشر می کند.

در این مقاله به توضیح بیشتر این موضوع که تتر چیست و قیمت تتر چگونه محاسبه می‌شود می‌پردازیم.

تتر چیست

تتر چیست؟

احتمالا شما تا پیش از این درباره‌ی بیت کوین چیزهایی شنیده باشید، اما درباره‌ی تتر چطور؟ آیا می‌دانید تتر چیست؟

تتر نیز مانند بیت کوین یک ارز رمزنگاری شده است. در حقیقت این سومین سکه دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار است. اما بسیار متفاوت از بیت کوین و سایر ارزهای مجازی است.

تتر چیزی است که به عنوان استیبل کوین شناخته می‌شود. این‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که با دارایی‌های حقیقی جهان -به عنوان مثال دلار آمریکا- مرتبط هستند تا برخلاف اکثر ارزهای رمزنگاری شده که ناپایدار هستند، ارزش ثابتی را حفظ کنند. برای مثال بیت کوین در آوریل به بالاترین سطح خود یعنی تقریباً 65000 دلار رسید و از آن زمان تقریباً به نصف کاهش یافت.

 

قیمت تتر

تتر طوری طراحی شده بود که به دلار وابسته باشد. در حالی که سایر ارزهای رمزنگاری شده اغلب در نوسان هستند، قیمت تتر معمولاً معادل 1 دلار است. البته قابل ذکر است که  همیشه این طور نیست و تا به حال تزلزل در ارزش و قیمت تتر سرمایه گذاران را در گذشته دچار وحشت کرده است.

معامله‌گران رمزارز اغلب از تتر برای خرید ارزهای رمزنگاری شده به عنوان جایگزینی برای دلار استفاده می کنند. این اساساً راهی را برای آنها فراهم می کند تا در زمان نوسانات شدید بازار رمزنگاری ، با داشتن دارایی با ثبات‌تر به دنبال امنیت باشند.

با این وجود ارزهای دیجیتال تحت نظارت نیستند و بسیاری از بانک ها به دلیل میزان ریسک موجود، از تجارت توسط مبادلات ارزهای دیجیتال اجتناب می کنند. اینجاست که تمایل به ورود استیبل کوین‌ها به بازار نمایان می‌شود.

قیمت تتر چگونه محاسبه می شود؟

خرید تتر

برای خرید تتر با ایجاد یک حساب در صرافی‌هایی که کار رمزارز انجام می‌دهند و پس از آن که موجودی حساب کاربری خود را افزایش دادید باید برای خریداری این رمزارز به ریال در بازار تتر اقدام کنید. برای خرید تتر و ثبت سفارش خرید آن، بهتر است پیش از آن روند بازار را به دقت بررسی کرده و اطلاعات بیشتری در زمینه‌ی قیمت تتر کسب کنید.

 

جمع بندی

در این مقاله به توضیح بیشتر در پاسخ به سوال "تتر چیست؟" پرداختیم. این رمزارز در واقع یک استیبل کوین است که ارزش آن با دلار در رابطه‌ی یک به یک است. قیمت تتر معادل 1 دلار است که البته گاهی تغییراتی نیز دارد. پیش از خرید تتر باید درباره روند بازار و قیمت تتر به خوبی بررسی انجام داد.

منبع: https://tetherland.net

 • ali jalily
 • ۰
 • ۰

از مهم ترین فاکتور‌های چهره، زیبایی و شادابی پوست صورت است که بر اثر عوامل متعددی ممکن است آسیب ببیند. از جمله این عوامل، آلودگی‌های محیطی، نور مستقیم آفتاب، تغذیه و افزایش سن است. با پیشرفت علم و تخصص پزشکان درمان‌های متعددی برای این قبیل مشکلات معرفی شده است. از بهترین این درمان‌ها لیفت صورت است که در این مقاله درخصوص آن توضیح داده‌ایم.

 

لیفت صورت

 

مزایای انجام لیفت صورت چیست؟

با افزایش سن، بافت پوست دیگر مثل سابق به ساخت کلاژن و چربی ادامه نمی‌دهد و این امر موجب افتادگی پوست و ایجاد چین و چروک‌های متعدد می‌شود. بعد از عامل سن، تغذیه نامناسب و قرار گرفتن در معرض آفتاب مستقیم در مدت زمان طولانی از عوامل تخریب یک پوست شاداب و روشن است. 

با انجام لیفت صورت دیگر نگران این قبیل عوارض نباشید چرا که:

 • پوست سفت می‌شود.

 • طراوت و شادابی پوست بر می‌گردد.

 • چروک‌های سطحی از بین می‌روند.

 • موجب افزایش اعتماد بنفس می‌شود.

 • چهره جوان و روشن می‌شود.

کدام روش لیفت صورت بهتر است؟

تشخیص بهترین روش لیفت صورت برای شما، تخصص پزشک معالج است چرا که بعد از معاینه و انجام آزمایشات مخصوص نظر نهایی خود را می‌دهد. تشخیص پزشک به موارد متفاوتی بستگی دارد. شرایط سنی و شرایط سلامت بیمار، ناحیه مد نظر برای درمان، نوع پوست و میزان آسیب وارد شده بر پوست همگی مد نظر پزشک قرار می‌گیرند و سپس مناسب ترین روش لیفت صورت برای شما انتخاب می‌شود. 

 

روش‌های لیفت صورت به دو دسته، همراه با جراحی و بدون جراحی تقسیم بندی می‌شوند. روش‌های لیفت صورت بدون جراحی نیاز به بیهوشی ندارند و تنها با بی حسی موضعی درمان را شروع می‌کنند. این روش که بدون جراحی انجام می‌شود عوارض بسیار کمی دارد و دوره نقاهت آن به سرعت سپری می‌شود.. بعد از جلسه لیفت شما به راحتی می‌توانید سرپا شوید و به فعالیت های عادی روزانه بپردازید. تمامی این مزیت‌ها باعث شده است که پزشکان مجرب لیفت صورت بدون جراحی را پیشنهاد دهند. 

 

روش‌های لیفت صورت را بشناسید.

 • لیفت صورت با استفاده از هایفوتراپی

این روش مناسب افرادی است از تزریق می‌ترسند و به دنبال کم خطر ترین و ساده ترین روش درمانی هستند. هایفوتراپی با استفاده از امواج فراصوت انجام می‌شود و در طول درمان آن نیازی به هیچ گونه تزریق و بی حسی نیست.
 

 • لیفت صورت با استفاده از اندولیفت

این روش نیز همچون هایفوتراپی از انواع غیر تهاجمی و بدون جراحی است اما نتیجه آن همچون لیفت صورت با جراحی است. مشابه هایفوتراپی این روش نیز بدون تزریق دارو و برش سطحی انجام می‌پزیرد که برای متقاضیانی که از این قبیل اقدامات واهمه دارند بسیار مناسب است. این روش لیفت صورت توسط لیزر انجام می‌گیرد.

 

لیفت صورت و گردن

 

کلام آخر

لیفت صورت درمانی تخصصی است در اقدام آن بسیار محتاط باشید چرا که اگر به درستی درمان صورت نگیرد عوارض جبران ناپذیری دارد. بسیاری از افراد انواع روش های لیفت صورت را در سالن‌های زیبایی انجام می‌دهند که کادر بی تجربه و غیر متخصص تضمین درمان را به عهده می‌گیرند. در این مقاله از مجموعه ویکی درمان در خصوص انواع روش‌ها و عوارض آنها صحبت کردیم و امیدواریم در امر انتخاب بهترین روش لیفت صورت موثر بوده باشد.

 

 • ali jalily